Obchodní jméno: Hrádek s.r.o.

Jednatelé: Dipl. Ing. Josef Schäfer a Dipl.Kfm. Josef Schäfer

Společníci: Dipl. Kfm. Josef Schäfer a Mgr. Jana Mašková

Sídlo: Londýnská 61, 463 03 Stráž nad Nisou u Liberce

IČ: 49096095

DIČ: CZ49096095

Výpis z OR: 1.srpna 1993 v Ústí nad Labem

Společnost Hrádek s.r.o. vznikla 1. srpna 1993 jako výrobce plastových profilů a plastových stavebních prvků jako jsou okna, dveře, zimní zahrady a prosklené stěny.

Provádíme návrhy, konstrukci, výrobu, montáž a servis našich výrobků po celé České republice. V minulosti firma dodávala i do ostatních zemí Evropy jako je Belgie nebo Holandsko a momentálně se firma Hrádek snaží expandovat na německý trh.

Společnost Hrádek s.r.o. ukončila v roce 1995 výrobu vlastního plastového profilu ISOBlank a přešla na ověřený německý plastový profil REHAU. Postupným vývojem řad procházela od původního tříkomorového systému Rehau Basic ke čtyřkomorovému Rehau Thermo a díky vysokým požadavkům na trhu zahájila od začátku roku 2007 výrobu z pětikomorového profilu Rehau Brillant. Reakcí na zvyšující se nároky na energetickou úsporu je nástup šestíkomorového kompozitního profilu Geneo a plastového profilu Synego, který dokáže splnit požadavky náročných zákazníků. Spojením německého systému REHAU a osvědčené kvalitě vlastní výroby splňuje česká firma Hrádek vysoké požadavky na design, komfort a tepelně izolační vlastnosti. Všechny profily jsou ocelově armované jak v křídle tak rámu, aby tak zabránila svěšování křídel a křížení.

Plastové profily se zpracovávají na zahraničním technologickém zařízení URBAN. V roce 1998 naše společnost zahájila výrobu hliníkových stavebních výplní z osvědčených profilů německé společnosti HEROAL. V několika sériových řadách tak umožňuje mnohostranné využití v oblasti fasádních systémů, zimních zahrad, vchodových dveří či oken do bytových a nebytových prostor.