Brillant Design

Plastová okna jsou investicí na dlouhé období. Pokud stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím, kladete-li důraz na tvar, obytný komfort a úsporu nákladů díky efektivní tepelné izolaci, výběrem oken firmy HRÁDEK máte jistotu kvalitní české výroby, která na trhu působí už od roku 1993. Naše dlouhodobé působení je důkazem kvality, promyšleného řešení oken, dveří, zimních zahrad a kvalifikovaně odvedené montáže.

GARANTUJEME, ŽE VYRÁBÍME Z ORIGINÁLNÍHO NĚMECKÉHO PROFILU

  • plastový pětikomorový profil s konstrukční hloubkou 70mm
  • tepelná úspora profilu „Uf“ = 1,2 W/m2K
  • v kombinace s dvojsklem dosahuje hodnoty celého okna „Uw“ 1,2 W/m2K
  • armovací komora s ocelovou pozinkovou výztuží 2mm v rámu a křídle
  • klasická okna štíhlého tvaru přináší optimální úsporu za dobrou cenu
  • nabízí širokou škálu využití na různých typech staveb

Technická data

Pohledová šířka rámu/křídla: 166 mm
Konstrukční hloubka: 70 mm
Součinitel prostupu tepla Uf (ČSN EN 12412-2): až do 1,6 W/(m²K)
Vzduchová neprůzvučnost Rw (ČSN ISO 10140-2): v závislosti na použité výplni
Odolnost proti vloupání (ČSN EN 1627): do třídy RC 3
Odolnost proti zatížení větrem (ČSN EN 12210): do třídy B2
Vodotěsnost (ČSN EN 12208): do třídy 4A
Průvzdušnost (ČSN EN 12207): do třídy 2

Tvary

Pro pocit dokonalého výběru

Pro mnoho architektonických možností Vám okna ze systému REHAU Brillant-Design nabízí rozmanité tvary a provedení. Můžete vzhled Vašeho domu zvýraznit např. použitím profilů se zkoseným tvarem na pohledové straně, ten se hojně využívá při rekonstrukci domů a maximálním přiblížení dřevěných oken. Pro větší pestrost výběru s důrazem na individualitu jsou okenní křídla k dispozici ve dvou různých tvarových provedeních - decentní zešikmené nebo klasické rovné. Tak si můžete být jisti, že Vaše okna budou mít stylový tvar podle

Barvy

Pro pocit dokonalého výběru

Firma Hrádek nabízí širokou škálu barev, kterou si zákazník může vybrat ze vzorníku Rehau. Vedle klasické bílé se každoročně doplňují nové a nové tóny dřeva a momentálně hodně atraktivní nabídka odstínů šedé, případně všech barev RAL. Všechny barvy nabízíme v provedení kašírovací fólie Renolit nebo Hornschuh se strukturou nebo hladké. Výhodou jakéhokoliv výběru dekoru je jeho snadná údržba, stálobarevnost a povrchové zpracování.  Díky speciálním kašírovacím fóliím získáte nadstandardní vzhled Vašich oken.

Firma Hrádek každoročně rozšiřuje svůj sortiment o nové atraktivní odstíny, které vyvažují nároky nové architektury. Všechny dekory jsou vyrobeny ze strukturované fólie s vysokou odolností vůči UV záření a mechanickému poškození.

Zákazníci si mohou vybrat variantu:

  • jednostranné barvy (zvenku barva /zevnitř barva bílá )
  • oboustranné barvy (zvenku/zevnitř barva )
zlatý dub - zkosené křídlo tmavý dub - rovné křídlo cherry - zkosené křídlo dub bahenní - zkosené křídlo

Galerie

Tepelná izolace

A budete v teple

Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design se budete cítit ve Vašem domě skvěle, a to i v zimních měsících. Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace zachováte teplo tam, kam patří - do vnitřního prostoru Vašeho domu. Tím si vychutnáte příjemné klima v místnosti a nízké náklady topení. To činí z oken ze systému REHAU Brillant-Design ideální prvek pro rodinné a bytové domy a pro zlepšení energetických bilancí u rekonstruovaných objektů.

Vynikající tepelná izolace oken ze systému REHAU Brillant-Design zajišťuje příjemné klima v místnostech - ať venku prší nebo sněží. Okna ze systému REHAU Brillant-Design s konstrukční hloubkou 70 mm a dvěma těsnícími rovinami zamezí průniku zimy, průvanu, prachu a vlhkosti. Systém pěti komor navíc vytváří zvýšenou izolační bariéru mezi nízkou vnější teplotou a tepelným vnitřním prostorem. Výsledkem je tak vynikající hodnota koeficientu tepelného prostupu uf*=1,2W/m2K.
*Hodnota U popisuje prostup tepla skrz stavební prvek. Čím nižší je hodnota U, tím menší je tepelná ztráta.

Hluková izolace

aby Vás nic nevyrušilo z klidu

I tehdy, když je venku příliš hlučno, zajistí okna ze systému REHAU Brillant-Design uvnitř příjemné ticho. Platí to i v případě, když se silné zdroje hluku nachází ve Vašem bezprostředním sousedství. Pro takové umístění objektů, které je vystaveno vysokému hlukovému zatížení, je možné okna REHAU Brillant-Design individuálně "nastavit" podle potřebné úrovně útlumu hluku - až do nejvyšší třídy zvukové izolace 5. Zabezpečí Vám klidné prostředí, ve kterém můžete odpočívat a čerpat energii. Okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou vynikající volbou, když jde o vysokou ochranu před hlukem.

Dlouhá životnost

každý den s novou radostí

Dlouhá životnost, stálost hodnot a snadná údržba.

Vaše plastová okna Vám přinesou velkou radost a málo práce. Z toho důvodu jsou okna ze systému REHAU Brillant-Design vyráběna jen v prvotřídní kvalitě. Tak si udržují stabilní hodnoty a díky vysoce kvalitnímu povrchovému zpracování je lze také lehce udržovat. Okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou vyráběny exkluzivně s vysokou jakostí materiálů a s velkou pečlivostí dílenského zpracování. Materiál RAU-PVC je velmi odolný proti povětrnostním vlivům. Nevyžaduje údržbu a přispívá trvale k uchování a ke zvyšování hodnoty Vašeho domu. Díky svému kvalitnímu hladkému a uzavřenému povrchu jsou okna ze systému REHAU Brillant-Design méně náchylná na zašpinění a nechají se snadno vyčistit pomocí vody, mycího prostředku a jemného hadříku.